Hýčkejte své tělo z vnitřku i z vnějšku

Plánujete o blížící se dovolené začít dělat také něco pro sebe, dát si do pořádku jídelníček a dopřát si pořádnou relaxační kúru? Záměry jsou to jistě chvályhodné a naše tělo je nepochybně ocení. Dovolená ale, ať chceme nebo ne, většinou trvá jen pár týdnů a potom obvykle zase sklouzneme do každodenní rutiny.

Ideální však je, pokud se nám podaří vytipovat správné pomocníky, kteří nám, co se týká udržitelnosti zdravého jídelníčku či krásy pleti, napomohou i v každodenním kolotoči povinností. Začneme–li jídelníčkem, pravděpodobně nám může scházet vápník. Ten se běžně nedostává lidem, kteří těžce pracují, nebo drží nějaké redukční či zdravotní diety.

Nedostatek vápníku také často mají lidé nad padesát let, a děti v pubertálním věku, kdy je potřeba vápníku vzhledem k rychlému dotváření kostí stěžejní. Také sportovci často rychle spotřebují zásoby tohoto prvku a potřebují ho mít v jídelníčku zvýšený přísun.

Pokud nemáme čas ve všední dny na vyvážený jídelníček, uděláme dobře, pokud vyzkoušíme některý doplněk stravy. Pokud jsme se jim až doteď vyhýbali kvůli chemii, bát se už nemusíme. Tedy minimálně jednoho – tím je odborníky doporučovaný Ovovival, který je vyráběn pouze ze slepičích skořápek, a to z konzumních vajec.

Účinné látky se tak snadno vstřebávají a tělo nemá problém se zpracováním vápníku z těchto přírodních zdrojů. Doplněk můžeme konzumovat buďto samostatně jako doplněk stravy, nebo s ním obohatit některé z konzumovaných jídel.

Protože je vápník nezbytný pro správný vývoj kostí, rozhodně bychom jeho nedostatek neměli zanedbávat a měli bychom vstřebávat nové informace. Více o kostech se dozvíme třeba na stránce www.bio-min.sk. A abychom nezanedbali ani vnější stránku, neměli bychom zapomenout vybavit se příslušnou kosmetikou, nejlépe přírodní samozřejmě. Co třeba kosmetika TianDe, při jejíž výrobě se využívají pouze vysoce kvalitní suroviny tedy rostliny, které jsou pěstovány v přírodních podmínkách, v ekologicky čistých oblastech Číny a Tibetu? Více o této neobyčejné kosmetice se dočtete zde.

Příspěvek byl publikován v rubrice Archiv článků, Novinky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>