Lymfodrenáž, jak nám pomůže?

O lymfodrenáži se dnes mluví především jako o převratném vynálezu v souvislosti s bojem proti celulitidě, tuku, a vůbec jako nástroji pro celkovou detoxikaci organismu. Záleží samozřejmě také na typu přístroje, pomocí kterého je lymfodrenáž prováděna. Jako leader na trhu bývá označována lymfodrenáž Ballancer, která funguje jako spolehlivý pomocník s odstraňováním celulitidy a také pro formováním postavy. Lymfodrenáž Ballancer zlepšuje taktéž výsledky po tzv. „neinvazivní liposukci“ (kavitaci, radiofrekvenci, kryolipolýze), účelným odplavením tukových buněk ven z těla.

Pokud bychom se chtěli na účinky této metody podívat podrobněji, mohli bychom uvést jako další plus – stimul kolagenových vláken ve spodních vrstvách kůže a výrazné zlepšení funkce lymfatického systému. Právě na kvalitním fungování lymfatického systému závisí vůbec celkové zdraví a obranyschopnost organismu.

Lymfodrenáž tak přispívá k přirozené detoxikaci organismu a zároveň podporuje metabolismus. Protože jsou pomocí lymfy odváděny metabolické zplodiny, celkově se nám vylepší pleť a zmírní se projevy celulitidy.

A pro ty, co se snaží zhubnout, je vynikající zprávou i to, že se zároveň redukuje i objem masírovaných partií těla, a to bez vzniku nevzhledné uvolněné pokožky, která často po rychlém zhubnutí v jiných případech vzniká.

Naopak lymfodrenáž napomáhá k lepší elasticitě pokožky a zvyšuje i účinky ošetření kavitací, radiofrekvencí nebo kryptolýzou, tedy metodami, které jsou známé pod termínem neinvazivní liposukce, ve smyslu odstranění přebytečného tuku.

Příspěvek byl publikován v rubrice Archiv článků, Novinky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>